Womanizer OG

Nový level vnitřního orgasmu

Pokud se někdo domnívá, že na poli erotických pomůcek již nelze vymyslet nic převratného, jednoduše se mýlí. Právě v těchto dnech se na trhu objevuje novinka Womanizer OG, která mění zažitá pravidla hry a spolu s klasickým Womanizerem, který rozhodně stojí za to mít vždy po ruce, tvoří nepřekonatelnou dvojici.

Zaměřeno na bod G

Poté, co tým Womanizeru dokázal v roce 2014 rozpoutat revoluci podtlakovým stimulátorem klitorisu a v průběhu let jej vymazlil do podoby, s níž budeme „za minutu na vrcholu“, přichází s další revolucí. Opět nasazuje svou osvědčenou patentovanou technologii Pleasure Air a tentokrát se zaměřuje na objevování a intenzivní stimulaci bodu G, a to v podobě, jaká dosud nemá obdoby.

Womanizer OG

V čem se Womanizer OG liší?

Zatímco se klasický Womanizer soustřeďuje na podtlakovou stimulaci malé oblasti oku viditelné části klitorisu a jde svými pulsy do hloubky pro rychlý a velmi intenzivní orgasmus, Womanizer OG je jiný. Je navržen a vytvořen tak, aby obsáhl široké spektrum citlivých nervových zakončení ve vagíně, pomohl lokalizovat oblast bodu G a svými vzduchovými pulzy v kombinaci s vibracemi stupňoval vzrušení až k dosažení vnitřního orgasmu, který svou silou a jinakostí bere dech.

Vzhled a funkce OG

Dlouhé, štíhlé, prohnuté a lehce pružné tělo OG z hebkého silikonu je ergonomicky tvarované pro co nejpříjemnější používání. Na jednom konci z vnitřní strany je speciálně tvarovaná široká hubička pro Pleasure Air pulsaci, na druhém konci téže strany se nacházejí ovládací tlačítka. Na výběr máme z 12 intenzit stimulace (pomocí tlačítek “+“ a “- “ a 3 vibračních módů ovládaných za pomoci malého tlačítka blíže ke středu). OG je vybaven osvědčenou funkcí “chytrého ticha“ (Smart silence) a také relaxační funkcí po orgasmu (Afterglow), kterou známe od Womanizeru Classic 2. Nabíjení je opět přes magnet, takže nepřekvapí, že OG je voděvzdorný a smí nejen do sprchy, ale i do vany. Vyrábí se ve 3 úžasných, k sobě nádherně ladících barvách: světle fialové (lila), temně fialové (aubergine) a tmavě šedé (dark gray). 

Proč OG rozhodně chtít

Vnitřní orgasmus je typem orgasmu, po kterém mnoho žen touží, ale není v jejich silách jej běžně dosáhnout. OG přináší zbrusu nový zážitek z kombinované vnitřní stimulace – vibrace i vzduchové pulzace najednou, a to v poměru, který lze snadno nastavit i měnit. Jeho schopnost zaměřit se na citlivá nervová zakončení nalézající se uvnitř vagíny je tak znásobená. Výsledek? Dosažení vnitřního orgasmu ještě nikdy nebylo tak snadné. Výrobce nabádá postupovat při používání OG od stimulace klitorisu pro lepší “probuzení“ vnitřních struktur a pak až teprve s patřičnou dávkou kvalitního lubrikačního gelu použít OG vnitřně. Neslibuje rychlý orgasmus jako v případě klasického Womanizeru, ale zajímavou cestu sebepoznávání, na jejímž konci čeká královská odměna

OG Womanizer

Nepřekonatelná kombinace

Zatímco Womanizer má hubičku speciálně tvarovanou pro klitoris, tvar hubičky OG je naopak perfektně uzpůsobený pro vnitřní stimulaci. OG tedy v žádném případě není náhražkou Womanizeru, ale jeho parťákem perfektně plnícím úkol v jiné části hřiště. Lze je použít i oba zároveň a spolu tvoří tým snů. Tým, který chcete na svém hřišti mít.

Nejste si s výběrem jistí?

Přijďte se poradit do prodejny Erotic City, exkluzivním dovozcem značky Womanizer pro Českou republiku. Je to největší síť prodejen s erotickým zbožím v ČR i SR.

Přejít nahoru