Womanizer Original - logo

Za Minutu na Vrcholu!

Womanizer bere svět útokem. Každý už o něm slyšel a každá žena by ho chtěla mít. Jde o revoluční pomůcku, která má za úkol jediné – ženský orgasmus. Slibuje ženám být "Za minutu na vrcholu", a to také na jedničku plní. Na rozdíl od jiných pomůcek přináší orgasmus bez námahy a rychle. Womanizer stačí přiložit na klitoris a ostatní se děje samo. Že se vám to zdá moc jednoduché? Ale ono to tak zkrátka je. Orgasmus přijde ve velmi krátké době a je mimořádně intenzivní a slastný. Výjimkou není ani několikanásobný orgasmus.

5/5

Womanizer zlehka nasaje klitoris a pak jej s pomocí pulzujících tlakových vln bezdotykově stimuluje. Ovládání Womanizeru je velmi snadné. Jednoduše jej zapnete a tlačítkem nastavíte intenzitu tlakových vln od extra jemných až po ultra silné, přesně podle vašich potřeb.

Za Minutu na vrcholu

Womanizer je unikátní a nedá se srovnat s žádnou jinou erotickou pomůckou. Ženy při jeho použití cítí mimořádně intenzivní pocity slasti a velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec.

Srovnání Womanizerů

Za minutu na vrcholu!

Už jste se rozhodli, že si Womanizer pořídíte, ale nevíte, který Womanizer si máte vybrat? Nevyznáte se v jednotlivých typech? Máme pro Vás níže přehledné srovnání, které Vám výběr usnadní

Srovnání Womanizerů

Váháte s koupí Womanizeru?

Přijďte se poradit do prodejny Erotic City, exkluzivním dovozcem značky Womanizer pro Českou republiku. Je to největší síť prodejen s erotickým zbožím v ČR i SR.

Přejít nahoru