Womanizer Original - logo

Co je Womanizer a jak funguje?

Womanizer bere svět útokem a každá žena by ho chtěla mít. Jde o revoluční erotickou pomůcku, která slibuje ženský orgasmus během několika minut, a to také na jedničku plní. Ženy při jeho použití cítí mimořádně intenzivní pocity slasti a velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době.  Výjimkou není ani několikanásobný orgasmus. 

5/5

Womanizer zlehka nasaje klitoris a pak jej s pomocí pulzujících tlakových vln bezdotykově stimuluje. Prožitek je unikátní a nedá se srovnat s žádnou jinou erotickou pomůckou.

Pleasure Air™ Technologie

Tato techologie je skutečnou senzací! Revoluční technologie Pleasure Air™ se vyznačuje dokonalou rovnováhou mezi pulzujícími a masážními změnami tlaku vzduchu bez dotyku klitorisu. To znamená, že přibližně 8000 nervových zakončení citlivého klitorisu není nikdy stimulováno přespříliš ani málo. Užijte si nový druh mimořádného orgasmu, i když jste ho nikdy předtím nezažily.

5/5

Autopilot ™

Nechte se vést! Zavřete oči, lehněte si a nechte se hýčkat Autopilotem. Autopilot vás provede čistým potěšením a překvapí vás náhodnými změnami intenzit, aniž byste museli upravovat nastavení ručně. Je čas se zbavit nudné rutiny. Bez možnosti předvídat, co přijde dál, vás Autopilot zanechává v očekávání z dalšího vzrušení a extáze.

5/5

Smart Silence​ ™

Zapněte si Womanizer a poslouchejte ... ticho. Vysoce citlivý senzor zajišťuje, že se váš Womanizer aktivuje pouze tehdy, když se dotkne vaší pokožky. Do té doby bude v pohotovostním režimu a po odložení se do tohoto režimu zase vrátí. Nic, absolutně nic, vás neodvádí od vaší touhy. Prožijte své speciální okamžiky naplno. Zasloužíte si to.

5/5

Různé stupně intenzity

Womanizer dokonale sedne každé ženě. Dáváte přednost jemnosti nebo síle a intenzitě? Každá žena je jiná a my ve Womanizeru tomu rozumíme, Womanizer tomu rozumí. Vyvážené úrovně intenzity byly navrženy na základě zpětné vazby od stovek žen po celém světě. Tím je zajištěno, že pro každou ženu existuje ideální intenzita.

5/5
Womanizer Premium
Premium - vodotěsný

Vodotěsný do sprchy i do vany

Womanizer je vodotěsný, a proto s ním můžete relaxovat nejenom ve sprše, ale i ve vaně. Ať už jde o vrchol vaší ranní sprchy nebo třešinku na dortu večerní koupele, můžete si ho užít kdykoli, když přijde nálada.

5/5

Jednoduché použití Womanizeru

Mírně rozprostřete stydké pysky tak, aby byl kliroris snadno dostupný.

Umístěte stimulační hlavici do blízkosti klitorisu a mírně přitlačte, aby byl absorbován do oválného otvoru hlavice.

Objevte zcela nový rozměr orgasmu. 100% potěšení a intenzita.

Často kladené otázky

Ano, násadky jsou k dispozici, stačí když napíšete, na womanizer@womanizer.cz na jaký typ Womanizeru násadku potřebujete a dostanete bližší informace o nákupu.

Ano, nabíječku můžete koupit i samostatně. Stačí napsat svůj požadavek na womanizer@womanizer.cz

Lubrikant stačí nanést přímo na klitoris a jeho okolí, popř. na okraj násadky, kterou přikládáte k tělu.

Ano, ve většině milostných poloh můžete používat Womanizer společně. Na stránkách Erotic city jsme připravili několik ukázek v článku Milostné polohy s Womanizerem

Orgasmus je s Womanizerem intenzivnější a můžete docela snadno dosáhnout také několikanásobného orgasmu. Co se týká orgasmu s partnerem nebo při masturbaci, bývá orgasmus obvykle lepší, ale je to samozřejmě individuální.

Womanizer je velmi kvalitní zboží a výrobce na něj dává záruku až 5 let.

Přejít nahoru