Womanizer Original - logo

Doprava, platba a reklamace

Expedice zboží

Termín expedice – závisí na času odeslání objednávky a na dostupnosti zboží. V případě, že je zboží skladem a objednávka je vytvořena do 13:00 hod v pracovní dny, je zboží expedováno ihned. Běžná doručovací doba přepravce je v rozmezí 1 – 2 dny. Pokud vám zásilka nebyla doručena nebo se vyskytly potíže při jejím doručování, obraťte se prosím co nejdříve na náš zákaznický servis na lince +420 737 221 221

Diskrétní zásilka -Zakládáme si na důvěře našich zákazníků. Je naprosto samozřejmé, že zboží objednané skrze internetový obchod odbavujeme a posíláme v diskrétním balení.Zboží balíme do kartónových krabic a jako odesílatele uvádíme City Realex, a.s. Takto zabalený balíček je 100 % diskrétní a není z něj zřejmé, o jaké zboží se jedná a z jakého e-shopu je objednané.

Druhy dopravy

Zásilky odesíláme ve spolupráci s přepravní společností GLS. Řidič přepravní společnosti vás bude při předání telefonicky kontaktovat.

Dopravné 80 Kč, Dobírka 30 Kč 
V případě nákupu v hodnotě nad 1500 Kč je doprava zdarma.

Pro osobní vyzvednutí  v prodejnách Erotic City (více jak 100 prodejen po celé České Republice a Slovensku), rezervujte zboží na stránkách eroticcity.cz a eroticcity.sk

Reklamace

Pokud se na zakoupeném zboží v záruční lhůtě objeví vada, je možné jej reklamovat. Vada nesmí být způsobená běžným opotřebením, nesprávným použitím, nebo mechanickým poškozením, které jste zavinili sami. Reklamace se řídí platnými zákony a její zákonitosti jsou blíže popsány ve Všeobecných obchodních podmínkách (VOP). Zde se dozvíte, jak nejlépe při reklamaci postupovat, pro její co nejrychlejší vyřízení.Pokud se na zakoupeném zboží v záruční lhůtě objeví vada, je možné jej reklamovat. Vada nesmí být způsobená běžným opotřebením, nesprávným použitím, nebo mechanickým poškozením, které jste zavinili sami. Reklamace se řídí platnými zákony a její zákonitosti jsou blíže popsány ve Všeobecných obchodních podmínkách (VOP). Zde se dozvíte, jak nejlépe při reklamaci postupovat, pro její co nejrychlejší vyřízení.

Nejrychlejší způsob je poslat zboží rovnou na naše reklamační oddělení, na adresu uvedenou v sekci kontakty (City Realex, a.s., Tenisová 954/16, 102 00 Praha 10). Přiložte průvodní dopis s detaily o závadě se zpáteční adresou pro vyřízení reklamace. Pro usnadnění můžete vyplnit formulář reklamací na stránkách eroticcity.cz (otevřete zde). Jakmile formulář vyplníte a odešlete, dorazí vám email, který vytištěný přiložte k zásilce místo průvodního dopisu. 

Vrácení zboží ve 14-ti dnech

Týká se pouze zboží zakoupeného na eshopu. Erotické zboží je považováno za zboží tzv. zvláštního (intimního) charakteru a jejich vrácení či výměna nemusí být z hygienických důvodů možná, a to hlavně v případě, že není možné identifikovat, zda nebyla pomůcka použita přímo na intimních partiích.  Z těchto důvodů musí být zboží při vrácení ve 14-ti denní lhůtě (například nevhodný dárek) v neporušeném originálním obalu. 

Nejrychlejší způsob je poslat zboží rovnou na naše reklamační oddělení, na adresu uvedenou v sekci kontakty (City Realex, a.s., Tenisová 954/16, 102 00 Praha 10). Přiložte průvodní dopis s detaily o požadovaném způsobu vyřízení. Pro usnadnění prosíme vyplňte formulář na stránkách eroticcity.cz  (otevřete zde). Jakmile formulář vyplníte a odešlete, dorazí vám email, který vytištěný přiložte k zásilce místo průvodního dopisu.

Provozovatel a prodávající

City Realex, a.s.
Tenisová 954/16
102 00 Praha 10
IČ: 61247961 – zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle B, vložce 15819

Kontaktní informace

zasilky@cityrealex.com
cityrealex@cityrealex.com

+ 420 737 221 221
+ 420 296 338 444

Přejít nahoru