Womanizer Original - logo

Marilyn Monroe Special Edition

Jsme nadšení, že Vám můžeme oznámit uvedení nové speciální edice Womanizer Marilyn Monroe Special Edition za zvýhodněnou cenu 2999 Kč.

Jeden skutečný originál uznává druhý – Womanizer vzdává hold ikoně Marilyn Monroe s elegantní a radostnou poctou úžasným stimulátorem klitorisu.

Marilyn byla skutečný originál.

Silný a pozitivní odkaz Marilyn je inspirací pro nádherně tvarovanou a nesmírně příjemnou erotickou hračku Womanizer ve čtyřech nádherných barvách, které jsou stejně jako Marilyn dechberoucí, elegantní a zvláštní.

Marilyn Monroe Special edition

Buď tím, kým opravdu jsi.

Womanizer Marilyn Monroe Special Edition vám nabízí okamžik magie ve velkém stylu. Stejně jako Vy je tato hračka skutečným originálem: dokonalá směs elegance, osobitosti a potěšení ze života.
Womanizer Marilyn Monroe Special Edition je nadčasový stimulátor klitorisu pro optimistické, toužící ženy s otevřeným srdcem. Pro ženy, které se ztotožňují s Marilyniným půvabem a originalitou.

Vím, co chci.

Womanizer a jeho technologie Pleasure Air přináší skutečně naplňující orgasmy. Naprostá diskrétnost, jemný design a tichý výkon se postarají o to, aby byly vaše zážitky vaším malým tajemstvím. Funkce relaxační konec orgasmu se postará o příjemné uvolnění a doznění orgasmu.

Důležité je, jak se cítíte samy

Váháte s koupí Womanizeru?

Přijďte se poradit do prodejny Erotic City, exkluzivním dovozcem značky Womanizer pro Českou republiku. Je to největší síť prodejen s erotickým zbožím v ČR i SR.

Přejít nahoru