Womanizer Original - logo

Láska od prvního pulsu

5/5

Láska od prvního pulsu, to je Womanizer. Nejdelším sexuálním vztahem, který v životě máme, je vztah sám se sebou. Poznávání vlastního těla a učení se, co nám dělá dobře, má klíčový dopad na to, jak budeme schopni prožívat a užívat si i párový sex. Nikdy není pozdě začít objevovat dosud neobjevené a nikdy není pozdě rozšířit svůj milostný repertoár a obohatit jej o nové zkušenosti a dovednosti, tak proč ne právě na Valentýna. Zvláště tehdy, pokud chceme prožívat intenzivní orgasmy a slastná uvolnění. U většiny žen je klíčem k orgasmu stimulace klitorisu. A nejspolehlivějším pomocníkem na cestě do orgasmických výšin je… Womanizer.

Láska od prvního pulsu

Proč právě Womanizer?

Womanizer je jedinečná erotická pomůcka s revoluční patentovanou technologií pro bezdotykovou stimulaci klitorisu. Pulsující tlakové vlny stimulují klitoris citlivě a zároveň intenzivně podle toho, jak si samy nastavíte. Vzrušení z pravidelného střídání jemného nasátí, uvolnění a přítlaku roste s každou vteřinou a brzy se dostaví výbuch slasti často do té doby nepoznaný. A protože použití Womanizeru nevede ani ke znecitlivění, ani k přecitlivělosti klitorisu, lze jej s úspěchem použít vícekrát za sebou pro nácvik vícenásobného vyvrcholení. Takže proto!

K čemu mi bude Womanizer, když mám partnera?

Erotické pomůcky zdaleka nejsou určeny jen pro osamělé, nejsou primárně náhražkou partnera. Jsou často rozšířením stávajících párových aktivit a jejich obohacením o nové, intenzivní prožitky u obou zúčastněných. Womanizer umí při párových hrátkách být úžasným pomocníkem nejen pro ženu, ale i pro jejího partnera. Její vzrušení se projeví lepší lubrikací, silné orgastické stahy zase stimulují muže, nemusí se stresovat délkou své výdrže, a navíc bude mít doma ženu o poznání spokojenější. Sám si může vyzkoušet kouzlo pulsací na špičce žaludu, na uzdičce nebo na svých bradavkách. Pro pány, kterým Womanizer učaruje, máme skvělou zprávu: Stejná technologie Air Pleasure je použita u luxusního masturbátoru Arcwave Ion.

Velmi snadno. Stačí od sebe jemně odtáhnout velké stydké pysky, Womanizer přiložit na klitoris a zapnout. Hladká silikonová násadka (hubička) obklopí klitoris a vy se necháte unášet na vlnách rozkoše. Je na vás, zda jej použijete vleže na zádech, vleže na břiše, vsedě, vestoje, vkleče nebo třeba během sprchování či koupele ve vaně. Pokud chcete použít kvalitní lubrikační gel, můžete. Pokud nechcete, nemusíte, je to zcela na vás.

Najděte si polohu, která je vám příjemná. Co si dát výzvu, v kolika pozicích jste schopna dosáhnout orgasmu?

Chci svůj Womanizer - láska od prvního pulsu

Dokonalou pomůcku pro uvolnění, odplavení stresu a uvolnění napětí můžeme mít vždy po ruce, stačí zajít do kterékoli prodejny Erotic City nebo si svůj Womanizer vybrat z nabídky našeho e-shopu a nechat si jej diskrétně doručit až domů. Womanizer je skutečně láska od prvního pulsu.

Víte, že doba provozu na jedno nabití u nejoblíbenějšího modelu Womanizer Premium je 240 minut? Pokud žena dosahuje orgasmu do 3 minut, stačí jedno nabití na minimálně 80 orgasmů. Pokud do minuty, pak na 240 orgasmů. Co myslíte, zvládnete jich na jedno nabití svého miláčka ještě víc?

Mobil na nočním stolku zazněl krátkým upozorněním, po němž se Alice potěšeně usmála. Jako by věděl na dálku, na co myslí, prolétlo jí hlavou. Vzala ho do ruky a přečetla zprávu:
„Co děláš, lásko moje?“
Alice rychle vyťukala: „Právě se chystám na dnešní první orgasmus. U druhého, už, doufám, budeš i ty.“

Odpověď přišla obratem: „Womik v pohotovosti? Ty mrško… A můžu být už u toho prvního?“
Alice se natáhla k šuplíku, vylovila sáček a nechala své červené Premium vklouznout do ruky. Několika zkušenými pohyby zacílila na správné místo a zapnula jej. Prostředníčkem párkrát ťukla na tlačítko pro zvýšení intenzity, pohodlně se uvelebila na břiše a nastavila videohovor. Radek jej přijal okamžitě.

Alice ví, že jí bude fandit. A nemusí ani dlouho. Pohled do očí jejího milovaného muže je afrodisiakum samo o sobě. Spolu s pulsacemi Womanizeru kombinace k zešílení. Pár desítek vteřin a Alici zalije první vlna orgasmu. Nerada, ale s posledními stahy svého červeného těšitele vypne, slastně se překulí na záda a zhluboka oddechuje: „Dá mi práci odepřít si další kolo. Dodělej, co musíš, a pojeď!“
Radek se na ni z displeje uculí: „Nedodělám, ač bych rád. Tedy, práci ano, ale to druhé si schovám pro tebe. Uvidíme se zhruba za hodinu. Pa.“
„Pa.“ Alice se slastně protáhla. Ta hodina bude k nepřečkání…

Váháte s koupí Womanizeru?

Přijďte se poradit do prodejny Erotic City, exkluzivním dovozcem značky Womanizer pro Českou republiku. Je to největší síť prodejen s erotickým zbožím v ČR i SR.

Přejít nahoru