Womanizer Original CZ
Womanizer Premium Eco logo

Milovat naši planetu může být orgasmické!

Womanizer jako značka životního stylu zaměřeného na sexualitu chce jít příkladem a dosáhnout v tomto odvětví skutečné změny v přístupu k životnímu prostředí. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je najít alternativní materiály šetrné k životnímu prostředí. Víme, že je před námi ještě dlouhá cesta, ale Womanizer Premium Eco je důležitý první krok na cestě k zelenější budoucnosti. Premium Eco je vyrobený z inovativního biologicky odbouratelného materiálu Biolen a je plně recyklovatelný.

Womanizer je unikátní erotická pomůcka pro ženy, která má za úkol jediné - ženský orgasmus. Ženy při jeho použití cítí velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec

Womanizer Premium Eco

Váš orgasmus sází stromy

Za každý prodaný produkt Premium Eco vysadí Womanizer jeden strom pomocí neziskové organizace One Tree Planted.

Inovativní technologie Pleasure Air stimuluje klitoris, aniž byste se ho dotkli. Jemné pocity sání vás dovedou k novému druhu orgasmu – a nyní dokonce šetrně k životnímu prostředí. Udělejte něco dobrého pro sebe a životní prostředí!

Womanizer Premium Eco logo

Eko potěšení s technologií Pleasure Air

Womanizer Premium Eco je nejekologičtější erotická hračka s technologií Pleasure Air. Je vyrobený z inovativního biologicky odbouratelného materiálu Biolen a je plně recyklovatelný. Díky tomu je PREMIUM eco skutečným potěšením pro vás i pro životní prostředí. I obal je ekologický bez plastových částí. Samotný Womanizer lze rozebrat, aby bylo možné vyměnit dobíjecí baterii, čímž se prodlužuje životnost výrobku.

Womanizer Premium Eco - Za minutu na vrcholu

Pokud byste mohli zachránit planetu ze své ložnice ... udělali byste to?

Chcete se před koupí Womanizer Eco poradit?

Rezervujte si produkt na prodejny Erotic City - exkluzivní dovozce značky Womanizer pro Českou a Slovenskou republiku, a také největší síť prodejen s erotickým zbožím v ČR i SR.

Přejít nahoru