Womanizer Original - logo

Vánoční dárky s nádechem erotiky

Vánoční dárky pro muže i ženy? Womanizer je unikátní erotická pomůcka pro ženy, která má za úkol jediné – ženský orgasmus. To také na jedničku plní. Tip na dárek pro muže je pak novinka Arcwave Ion - prémiová značka pro erotické potěšení mužů, která si dala za cíl mužský orgasmus předefinovat.

5/5

Revoluční technologie Pleasure Air™ se vyznačuje dokonalou rovnováhou mezi pulzujícími a masážními změnami tlaku vzduchu bez dotyku. Užijte si nový druh mimořádného orgasmu, i když jste ho nikdy předtím nezažily.

Vánoční dárky Womanizer a Arcwave

Jak technologie funguje v praxi si můžete vyzkoušet v prodejnách Erotic City. Ochotná obsluha Vám v ruce předvede jednotlivé funkce a jednotlivé stupně intenzity Womanizeru i Arcwave Ion.

Womanizer Premium 2 - novinka

Womanizer Premium 2 je nejluxusnější erotická hračka Pleasure Air, jaká byla dosud vyrobena. Vlajková loď Womanizeru byla na základě zpětné vazby zákaznic vylepšená, aby nabídla ještě silnější vzrušující zážitky. Silikonový povrch je velmi příjemný a 14 úrovní intenzity zajišťuje při stimulaci plynulý přechod. Autopilot přináší nečekané orgasmy a nový způsob vzrušení. Vzrušující vánoční dárky jsou trefou do černého!

5/5

Womanizer Starlet 3 - pro inspiraci

Jednoduchý, kompaktní, diskrétní stimulátor klitorisu je ideální zejména pro ženy, které začínají experimentovat v oblasti erotických hraček. Starlet 3 je úžasný, nově nabízí 6 stupňů intenzity a patří mezi vánoční dárky, které pořídíte za rozumnou cenu. Díky praktické velikosti můžete zažívat svoji oblíbenou rozkoš nejenom doma, ale i na cestách. Womanizer to jsou vánoční dárky, které potěší!

5/5

Womanizer Premium Eco - s láskou k přírodě

Vánoční dárky mají být originální a věnované s láskou. Tím, že darujete Womanizer Eco projevíte lásku nejenom k partnerce, ale i k přírodě. Jde totiž o nejekologičtější Womanizer, který je vyrobený z Biolenu, má vyměnitelnou baterii a je plně recyklovatelný. Za každý prodaný produkt Premium Eco navíc Womanizer vysadí jeden strom s pomocí neziskové organizace One Tree Planted. Milovat naši planetu může být orgasmické!

5/5

Vánoční dárek pro muže

Arcwave Ion - nový rozměr orgasmu

Arcwave Ion je světově první masturbátor pro muže s technologií Pleasure Air a Smart Silence. Zažijte nový rozměr pánského orgasmu. Přejděte od orgasmu k newgasmu! Arcwave Ion je spojením nejmodernější technologie a zaměřuje se na uzdičku jako na centrum mužské rozkoše. Arcwave Ion patří mezi vánoční dárky, které muži opravdu ocení! Arcwave i ostatní produkty si můžete prohlédnout v prodejnách Erotic City.

5/5

Váháte s koupí Womanizeru?

Přijďte se poradit do prodejny Erotic City, exkluzivním dovozcem značky Womanizer pro Českou republiku. Je to největší síť prodejen s erotickým zbožím v ČR i SR.

Přejít nahoru