Womanizer Original - logo

Otevřeně o Womanizeru

Co ale reálné ženy při použití cítí a jakým způsobem Womanizer používají, to Vám chceme v tomto článku zcela otevřeně přiblížit. Děkujeme našim věrným zákaznicím za tak upřímné a podrobné recenze.

5/5

Je to stimulátor klitorisu vybavený technologií Pleasure Air, která je patentovaná. Technologie Pleasure Air se zaměřuje na klitoris jako na centrum ženské rozkoše. Zajišťuje stimulaci klitorisu s pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer zcela obklopí klitoris, zlehka jej nasaje a pak bezdotykově stimuluje. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek od extra jemných až po ultra silné, přesně podle vašich potřeb.

Za Minutu na vrcholu

Otevřeně o Womanizeru ... /Ivana/

Je to tak vzrušující, až mám pocit, že se zblázním...

5/5

Další poloha je možná neobvyklá, ale úžasné je to na stole. Lehnu si na něj a nechám se manželem pomilovat, jen se pevně držím stolu a užívám si to. Manžel rád v této poloze používá právě Womanizer. Přiloží mi Womíka na klitoris, pak ho zapne a přidává intenzitu. Současně do mě proniká a silně přiráží. Je to tak vzrušující, až mám pocit, že se zblázním. Stejně to prožívá i partner. Ten skrz mě cítí to tepaní, stahování a sílící vzrušení. Oba vrcholíme, já klitoridálně a co je úžasné, tak ještě k tomu přichází vaginální orgasmus.

S Womanizerem miluju nejvíc polohu v sedě, opřená nejlépe na sedačce v obýváku. Rozkročím si nohy a přiložím Womanizer na klitoris. Pysky musí být od sebe. Zapnu Womanizer na první stupeň, za chvíli přepnu na druhý. Začínám pociťovat silné vzrušení. Pomalu a jistě přidám další stupeň… Mezitím pociťují šíleně vzrušující tepaní v klitorisu, nebojím se ještě přidat. Za chvilku cítím takové vzrušení, které prochází nejen přes klitoris, ale po celém těle, až do chodidel… Jak se blíží k minutě vrcholím. Je to něco neskutečně slastného. Neskonale krásný orgasmus. Jsem obrovsky vzrušená a chci víc. To pak použiju Womanizer znovu anebo se potřebuji pomilovat s manželem.

Otevřeně o Womanizeru ... /Klára/

Vyloženě si mě vychutnává, líbí se mu, jak jsem díky Womanizeru vzrušená…..

Mám ráda, když je hlavním iniciátorem v ložnici můj muž. Nechám si zavázat oči a ruce, ležím na posteli na zádech… Probíhá úžasná předehra v podobě něžného laskání a masírování a pak přichází řada na Womanizer… Manžel přiloží Womanizer na klitoris, zapne jej a pomalu přidává stupně intenzity. Vyloženě si mě vychutnává, líbí se mu, jak jsem díky Womanizeru vzrušená a dovede mě s jeho pomocí k vrcholu. Netrvá to déle než minutku. 

Pak se vždy ještě pomilujeme a já využívám tentokrát Womanizer na manžela. Přikládám mu Womanizer na špičku penisu a na uzdičku, aby zažil i on slast, kterou Womanizer nabízí, je vždy úplně v rauši.

5/5

Opakuji několikrát a střídám s orálním sexem a pak opět využiji na sobě. Všechno je nádherné, zažívám plno orgasmů a nechci, aby to skončilo. Od té doby, co mám Womanizer, jsem víc nadržená a užívám si sex opravdu naplno.

Otevřeně o Womanizeru ... /Jolana/

Keďže som pracovne dosť vyťažená...

5/5

Keďže milujem „hračky pre dospelých“ a mám už takú menšiu vzorku doma v skrini:), rozhodla som sa vyskúšať niečo iné… Vibrátory, motýliky sú fajn, ale keďže potrebujem skôr klitoriálnu pomôcku a hľadanie bodu G som už vzdala asi v 30-tke, skúsila som novinku Womanizer. Bola som zvedavá, či mi táto hračka naozaj zaručí orgazmus behom chvíľky a musím priznať, že je to tak! Keďže som pracovne dosť vyťažená, toto je presne to, čo potrebujem. Prídem z práce unavená, zapnem Womanizer a ešte sa mi nestalo, že by som nebola do minúty na vrchole blaha 🙂 

Dokonca som si už obstarala druhý kus, lebo máme dve domácnosti, tak nech ho mám stále po ruke 🙂 Je perfektný v tom, že na jedno dobitie vydrží veľmi dlho a to sa s ním bavím naozaj veľmi často. Je super aj to, že sa dá jednoducho udržiavať v hygienickej čistote, nakoľko sa násadka jednoducho stiahne a vydezinfikuje. Dá sa s ním experimentovať aj rôznymi zmenami polôh, či už v leže, alebo po stojačky, perfektné pocity sú aj pri používaní v stoji odzadu. Fantázii sa naozaj medze nekladú. Ešte sa mi nestalo, že by ma táto hračka nechala v štichu. Aj keď nemám náladu, alebo pred menštruáciou, keď sme ženy viac prekrvené, či ráno pred prácou, je to môj verný spoločník a ako zvyknem hovoriť „Nobelovu cenu “ tomu, kto túto super novinku pre nás ženy vymyslel.

Otevřeně o Womanizeru ... /Jana/

Nástup vzrušení je vždycky prudký a baví mě.…..

I když mám přítele a nemůžu si na nedostatek sexu stěžovat, tak používám Womanizer skoro denně. Je to takový můj relax, chvilka jenom pro mě, totální uvolnění. Vždycky, když je doma klid a nikdo tam není, tak si to několikrát hezky udělám a je mi fajn.

S Womanizerem je to jednoduché, a přitom velice intenzivní. Položím se na záda, dám si pod hlavu polštář a Womanizer do kalhotek. Nástup vzrušení je vždycky prudký a baví mě. Žádné jaképak copak, za chvíli přijdou záškuby orgasmu, ale to není všechno. První kolo je klitoridální orgasmus, pro mě je ale ještě silnější ten vnitřní orgasmus. Otočím se na břicho, Womanizer umístím na okraj poševního vchodu a rukou jemně přirážím nejdříve pomalu a pak v rychlejším rytmu. Pak teprve přijde vaginální orgasmus, který je pro mě naprosto úžasný a uvolňující. Přesto, když mám ještě čas si toto kolečko zopakuju.

5/5

S partnerem Womanizer používám Womanizer občas, ale ráda. Nejlepší je pro nás oba poloha zezadu na kolenou. V této poloze se dá Womanizer pohodlně přiložit na klitoris. Většinou je to na mě, ale někdy se prostřídáme. Zajímavé je to, že při této poloze partner velice intenzivně cítí cukání Womanizeru a šíleně ho to vzrušuje.

Otevřeně o Womanizeru ... /Silvia/

Womík mi spríjemnil život vo viacerých smeroch...

5/5

Ako prvé musím povedať, že nechápem ako som doteraz vôbec mohla fungovať bez Womča. Ten kto ho vymyslel, by si zaslúžil nobelovú cenu. Womík mi spríjemnil život vo viacerých smeroch. Napríklad ranné vstávanie, ktoré z duše nemám rada. Keď vstávam do práce a práve nemám svoj deň a najlepšiu náladu, vytiahnem Womča a za 2 minúty je život krajší a ja idem vysmiata do práce popri tých mrzutých ľuďoch v autobuse.

Ak mám voľno a viac času, viem sa s Womíkom viac pohrať spolu s partnerom v rámci predohry a môj partner má asi najradšej, keď sa s ním hrám sama a on sa môže len pozerať. Užíva si to a erekciu má omnoho pevnejšiu ako pri klasickom sexe. Proste ho vzrušuje, keď sa díva a nemusí vynaložiť veľa úsilia. A potom sa už rád pridá a má väčšiu chuť aj výdrž a o ďalší orgazmus sa mi už postará sám (aby náhodou nemal konkurenta:)

Ak má Womíka v ruke partner a chce ma s ním dráždiť, toto u nás moc nefunguje, lebo on necíti ako silno a kam presne ho treba priložiť a sem tam je úplne vedľa. A ešte jedna odpozorovaná skúsenosť: Womča nepoužívam večer pred spaním, lebo po orgazme s ním mám kopec energie a nie som schopná hneď zaspať. Takže Womík je moja tajná zásobáreň energie.“

Váháte s koupí Womanizeru?

Přijďte se poradit do prodejny Erotic City, exkluzivním dovozcem značky Womanizer pro Českou republiku. Je to největší síť prodejen s erotickým zbožím v ČR i SR.

Přejít nahoru