Womanizer Original - logo

Mezinárodní den bez kalhotek

Urologové zdvihají varovný prst, gynekologové mu dávají zelenou, psychologové se spokojeně usmívají a ženy, ty vědí své. Dvaadvacátý červen je Mezinárodním dnem bez kalhotek. Proč jej slavit a na co si dát pozor?

Mezinárodní den bez kalhotek

Jaká je funkce spodního prádla?

Spodní prádlo, konkrétně kalhotky, plní hned několik funkcí najednou. Slouží jako ochrana intimních partií před nečistotami, při sezení na studeném povrchu nám pomáhají neprochladnout, a v neposlední řadě plní i funkci estetickou. Krásné a perfektně padnoucí spodní prádlo je jednoduše sexy.
Přesto jsou chvíle, kdy vůbec není špatné se kalhotek čas od času vzdát. Teplé červnové dny k podobné akci přímo vybízejí. Když se vyhneme rizikům, můžeme slavit Den bez kalhotek častěji, a ještě si to skvěle užít.

Proč se (ne)vzdávat kousku látky

Zatímco urolog bude varovat, že své intimní partie chozením naostro vystavíme nebezpečí infekce dolních močových cest, gynekolog podotkne, že větrání intimních partií může napomoci v boji proti kvasinkovým infekcím, proti zapaření se vznikem opruzenin i proti odřeninám. Psycholog se přidá s tím, že pocit volnosti je velmi příjemný a osvobozující; být naostro pod delší sukní může do života přinášet více vzrušení a vybízet ke spontánním milostným aktivitám. Co si z toho všeho vybrat právě na Mezinárodní den bez kalhotek?

Mezinárodní den bez kalhotek 2022

Stačí si zapamatovat

…že do kalhot kalhotky patří z hygienických důvodů vždy, pod minisukni také – to kdyby neopatrný pohyb odhalil více, než je na veřejnosti vhodné, nebo kdybychom se pohybovaly ve velmi prašném prostředí. Zato delší sukně a šaty jsou pro chození naostro jako stvořené, a nejen proto by nám v šatníku rozhodně neměly chybět. V kabelce se pro jedny krásné kalhotky najde místo zcela jistě, a přidáme-li sprej Intimate & Toy Cleanermůžeme být dokonale připraveny i na nenadálé milostné setkání. To stojí za zvážení, co říkáte?

Mezinárodní den bez kalhotek - Orgasmu blíž

Bez kalhotek je orgasmus tak nějak víc na dosah. Takové poplácaní po zadečku nebo dráždění klitorisu rukou nebo spolehlivou erotickou pomůckou jako je Womanizer, vás může dostat pěkně do varu. Vše samozřejmě diskrétně, abychom někoho nepohoršili. Takové malé dobrodružství nikdy neuškodí.

Mezinárodní den bez kalhotek 2022

Inspirace pro volné chvilky

Horký červnový podvečer na samém okraji města. Těsně nad podpatky letních střevíčků měřících svižným krokem stále ještě rozpálený chodník se vlní hedvábná sukně. Její majitelce právě zapípal mobil. Přečetla si zprávu a koutky se jí roztáhly do úsměvu. Pak se její prsty rozběhly po displeji: „Právě přemýšlím, proč jsou chlapi z pohledu na letní sukně tak nervózní, když mně je v té mé tak dobře.“
Odpověď přišla vzápětí: „Že ty máš na sobě tu bílou, a ještě jsi pod ní naostro?“
„Bingo.“
„No, tak to se nedivím, že z tebe kolemjdoucí šílejí. Podívej, co jen ta představa dělá se mnou.“
Připojená fotografie nenechala Evu na pochybách, že džíny jsou právě v této chvíli Honzovi vše, jen ne pohodlné. Zvlášť když evidentně sedí za volantem.
„Tohle si pořizuješ během řízení často?“ odepsala mu.
„Při vzpomínce na tebe, co chvíli. Kam máš namířeno?“
„Vezmu to domů procházkou podél řeky. Potřebuju si vyčistit hlavu.“
„Procházka u řeky zní skvěle. A teď jsi kde?“ Eva odeslala sdílení polohy. Vzápětí mobil znova zavibroval.
„Udržuj kurs. Naberu tě za cca 12 minut. Vyřiď své sukni, že se na ni těšíme. Oba.“
Eva se usmála a zhasla displej. Bleskově zkontrolovala, jestli má v kabelce kalhotky, ubrousky a sprej. Jsem já to ale holka prozíravá, pochválila se. Tak pojeď, hochu, uculila se v duchu, než na mně ta bílá nádhera shoří…

Navštivte některou z našich kamenných prodejen Erotic City a nechte si poradit od zkušeného personálu.

Přejít nahoru