Womanizer Original - logo

Den spodního prádla a Den zdravého sexu

V dubnu jaro nabírá na síle. Je čas probudit se, nadechnout a pocítit příval nové energie. Pečovat o své zdraví a dělat si radost. Víte, že 3. duben je Mezinárodním dnem spodního prádla a že 5. duben je Světovým dnem zdravého sexu? Udělejte si radost a oslavte tyto dny jaksepatří. V Erotic City vám s výběrem dárků rádi pomůžeme!

Na stránkách Womanizer.cz byste hledali jenom Womanizery, ale možností je daleko víc. Tipy na další zajímavé a vzrušující erotické hračky najdete níže. Za Womanizer doporučujeme Premium 2. Je to zatím nejluxusnější a nejdokonalejší stimulátor klitorisu s funkcí Pleasure Air.

Den spodního prádla a zdravého sexu

Svůdné spodní prádlo pro teplé dny a žhavé noci

S jarem nastává čas udělat pořádný průvan v šatníku. Co takhle doplnit zásoby krásného a svůdného prádla? Mít po ruce pár rafinovaných kousků znamená být připravena kdykoli oslnit. Tento druh překvapení pánové milují, tak proč jim jej nedopřát?

Svůdné červené stringy Rita se šňůrkou perliček přímo vybízejí k milostným hrátkám, temně modrá krajková košilka Marina je jako stvořená pro tajemné bohyně milostného umění a minišaty Lucia? Dokonale obepnou a zdůrazní ženské křivky ladné ložnicové šelmy.  Polechtejte jeho fantazii a užijte si spolu vášnivé jarní noci!

Jak se s jarem dostat do dokonalé milostné kondice?

Aby naše tělo skvěle fungovalo i po stránce sexuální, je nezbytné o něj dobře pečovat. Sexuální energii a zdraví prospívá pravidelný trénink, a tím zdaleka nemyslíme jen klasický párové hrátky. Základem pro intenzivní prožitky při milování jsou posílené pánevní dno a kvalitní prokrvení pohlavních orgánů. Pojďte se podívat, jak vám s nimi můžeme pomoci právě my.

Den spodního prádla a den zdravého sexu je za dveřmi!

Dámy! Trénink intimních partií dělá zázraky.

Dámy už jistě slyšely o Venušiných kuličkách, které jsou především pomůckou zdravotní a určené pro trénink. Jejich pravidelným používáním zlepšujeme prokrvení pánevního dna, trénujeme poševní svaly a schopnost je aktivně ovládat, což oboje vede k intenzivnějším prožitkům při milování a snazšímu dosahování orgasmu. A nejen to – Venušiny kuličky napomáhají lepší lubrikaci, správnému držení těla a v neposlední řadě jsou vynikající prevencí inkontinence. Trénování s kuličkami je pohodlné a naprosto diskrétní. Pokud si nejste jisté, s jakou hmotností kuliček začít, zkuste výhodný set kuliček Ara s různě těžkými kuličkami.

Pro zvýšení prožitku při milování můžeme nabídnout i pomůcky pro zvýšení citlivosti a lepší prokrvení vnějších částí intimních partií. Co oslavit den zdravého sexu trochu netradičně a zkusit vakuovou pumpu určenou ženám?

Pánové! Trénink intimních partií dělá zázraky.

Pánové, i vám se vyplatí o své sexuální zdraví pečovat. Pevná erekce a intenzivnější orgasmus jsou snem snad každého muže. Pravidelný trénink topořivých tělísek za pomoci dobíjecí vakuové pumpy je velmi pohodlným způsobem, jak dosáhnout skutečně pevné a dlouhotrvající erekce. Pro spokojený sexuální život je klíčové i zdraví prostaty. Pravidelná masáž prsty nebo speciálně tvarovaným análním kolíčkem jí dělá moc dobře a zasvěcení vám rádi potvrdí, že orgasmus vyvolaný drážděním prostaty je dechberoucí extází. Toužíte-li zažít dosud nepoznané stupně rozkoše, pak tu pro vás máme tip na dárek spojující péči o zdraví prostaty a intenzivní prožitek: stimulátor prostaty Eliseo.

Inspirace pro volné chvilky

Alice se po večeři potutelně usmívala a Radkovi to neušlo: „Copak máš za lubem, lásko?“
„Víš, jak jsi nedávno říkal, že chceš vyzkoušet něco nového a že výběr tentokrát necháš na mně?“
Radkovi cukly koutky: „Soudě dle tvého výrazu to bude nejspíš pořádná výzva. Ale ať je to, co je to, jdu do toho.“
Věděl, že Alice zbožňuje jak klasické milování, tak milování s využitím rozličných pomůcek. Ale stimulátor prostaty jej zatím nikdy nenapadl. Alici evidentně ano. Důvěřoval jí bezezbytku a ona zase věděla, jak na něj. O chvíli později už Radek ležel naznak v pohodlí jejich prostorné pohodlné postele. Alice něžnými polibky přešla od rtů na krk, hrudník, břicho až k jeho pokladu, kterému se začala věnovat s náruživostí sobě vlastní. Radek měl během několika desítek sekund pocit, že se vznáší. Pak ucítil chlad lubrikačního gelu a jemný tlak.

„Dýchej volně a neboj se,“ zašeptala Alice. Pomaloučku, milimetr po milimetru, zasouvala stimulátor na své místo. Když dosáhl zamýšlené pozice, Alice zvedla oči: „Připraven?“ Radek beze slova přikývl. Alice stiskla tlačítko a stimulátor začal tiše a jemně vibrovat. Radek se překvapením zhluboka nadechl a Alice se při pohledu do jeho očí potěšeně usmála. Líbí se mu to. Pomalu se přesunula nad něj, prohrábla mu rukou vlasy, šibalsky mrkla a škádlivě jej kousla do rtu. Pak opatrně nasedla. Bez hnutí se dívala do očí svého milovaného muže a jen rytmicky zatínala perfektně vycvičené svaly. Pravidelný trénink s kuličkami se vyplatil. Dvojí stimulaci takového kalibru nemohl vydržet dlouho. Intenzita Radkova orgasmu i jeho trvání překvapily i Alici. V duchu se uculila. Ten na dnešní premiéru jen tak nezapomene…

Navštivte některou z našich kamenných prodejen Erotic City a nechte si poradit od zkušeného personálu.

Přejít nahoru